Wymagający i zadowoleni

Wymagający 

i zadowoleni

Programujemy od czystej kartki i od A do Z. Dostarczamy nie tylko kod, ale też grafikę, UX, serwery i obsługę posprzedażową.

Tak zdobywamy zadowolenie klientów, którzy wymagają tylko jednego – perfekcji.

Zapraszamy do ich grona.

Mieliśmy przyjemność tworzyć

intuicyjne rozwiązania IT

dla takich międzynarodowych marek

Co mówią o nas klienci?

Oprogramowanie wykonane przez Perfect One spełniło nasze oczekiwania i doskonale sprawdza się w codziennej pracy, zarówno naszych handlowców, jak i pracowników administracji.
Marek Skurzewski
Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży
Wspólnie zrealizowaliśmy projekty z zakresu IT dla takich firm, jak m.in. Żywiec, Herlitz, Xerox, Euro Apteka, Fujitsu Siemens itp. Firma Perfect One była w tych projektach odpowiedzialna za dostarczenie rozwiązań programistycznych i wybranych elementów graficznych. Całość prac została wykonana bardzo profesjonalnie. Wysoki poziom fachowości, wiedza merytoryczna oraz zaangażowanie pracowników Perfect One sprawiło, że możemy polecić firmę Perfect One każdej firmie zainteresowanej usługami z zakresu IT.
Cezary Hurka
Współwłaściciel
Wspólnie przez kilka lat mieliśmy przyjemność realizować projekty informatyczne dla takich firm, jak m.in. W. Kruk, Deni Cler, Powiat Słupecki, ZETO S.A., Torpol, Postal, Virke. Firma Perfect One odpowiadała za wykonanie projektów od strony programistycznej. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo profesjonalnie i terminowo. Świetny kontakt, chęć do współpracy oraz nadprzeciętna kreatywność przyniosły efekty w postaci zadowolenia naszych klientów.
Marcin Umbreit
Właściciel
Z przyjemnością przekazujemy referencje dla firmy Perfect One, która wykonała dla nas kompletne oprogramowanie dedykowane do obsługi firmy w systemie sprzedaży MLM wraz ze sklepem internetowym. Całość prac została wykonana na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalnie i, co rzadko spotykane, terminowo, co było kluczowe w tym projekcie. Godne podkreślenia jest również to, że pomoc i wsparcie ze strony firmy Perfect One nie zakończyło się wraz z oddaniem systemu, ale kontakt z firmą jest tak samo wzorowy, jak przed i w trakcie trwania prac.
Bartosz Gulan
Członek Zarządu
Firma Perfect One zaprojektowała i wdrożyła portal internetowy na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Z przyjemnością potwierdzamy, że całość prac została wykonana profesjonalnie i w sposób całkowicie satysfakcjonujący. Zaprezentowana wiedza merytoryczna, zaangażowanie oraz doskonałe opanowanie warsztatu przez pracowników Perfect One w trakcie realizacji projektu pozwala nam polecić firmę każdej zainteresowanej instytucji.
prof. dr hab. Emil Panek
Dziekan Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej
Wykonany i stale rozwijany przez Perfect One system automatyzuje najważniejsze procesy biznesowe w naszej firmie takie, jak m.in. organizacja szkoleń wraz z systemem płatności elektronicznych, tworzenie i zarządzanie strukturami sprzedażowymi, rejestrowanie i przetwarzanie informacji sprzedażowych, naliczanie awansów i prowizji naszym współpracownikom zgodnie z firmowym planem kariery, konkursy motywacyjne i wiele innych.
Czesław Kudaś
Prezes Zarządu

To perfekcyjny moment na wiadomość

Sukcesu nie warto odkładać na później.
Napisz, czego potrzebujesz i zobacz, jaką ofertę Ci przedstawimy!


Dziękujemy za wiadomość i Twój czas.
Odpowiemy Ci jak najszybciej, do usłyszenia!

Dziękujemy za wiadomość i Twój czas.
Odpowiemy Ci jak najszybciej, do usłyszenia!
chevron-up-circle